Partneři

Partneři


Společnost ComArr s.r.o. se charakterizuje jako systémový integrátor řešení, které je schopno poskytnout zákazníkovi od A do Z tzv. na klíč. Přestože většinu služeb poskytuje vlastními zdroji – má týmy kvalifikovaných odborníků pro každou nabízenou oblast, vyskytnou se u zákazníků požadavky z navazujících oborů. Cílem společnosti je zákazníka uspokojit, proto má společnost smluvní vztahy s obchodními partnery.


BP Profi, spol. s r.o.

Stavební a developerská společnost, působící po celé ČR
www.bpprofi.cz


Perfecta, spol. s r. o.

Společnost realizující dodávky žaluzií, rolet a garážových vrat po celé ČR.
www.perfecta.cz


YATUN, s.r.o.

Specializovaný distributor zaměřující se na oblast automatizace, řízení AV, multiroom audio/video, inteligentní elektroinstalace a zabezpečení.
www.control4.cz


Teco a.s.

Český výrobce systému Foxtrot, který je dodavatelem systému inteligentní elektroinstalace.
www.tecomat.cz


ELKO EP s.r.o.

Česká společnost, která díky tradici a bohatým zkušenostem s modulovými elektronickými přístroji začala vyrábět i vlastní systém inteligentní elektroinstalacei NELS a bezdrátové ovládání RF Control.
www.elkoep.cz


FAST ČR, a.s.

Velkoobchodní dodavatel značkových výrobků v oblasti spotřební elektroniky, domácích elektrospotřebičů, hudebních nástrojů, telekomunikační techniky, kancelářské techniky, hodinářského zboží, dárkových a propagačních předmětů. Společnost distribuuje téměř 70 národních a mezinárodních značek, které zaujímají vedoucí nebo přední pozice na trhu. U 21 značek je FAST přímým a výhradním dovozcem pro ČR a SR.


ING.MILOSLAV JELÍNEK - Projekce staveb, urbanismus

Česká projektová kancelář s bohatými zkušenostmi ve svém oboru.

Z široké nabídky služeb uvádíme: zaměření staveb, obstarání geodetického zaměření, dokumentace stávajícího stavu staveb, studie staveb ve spolupráci s autorizovaným architektem, dokumentace k územnímu řízení, projekty pro ohlášení, stavební povolení, prováděcí projekty, rozpočty staveb, obstarání územního rozhodnutí, stavebního povolení, výběr dodavatele stavby, autorský dozor staveb, spolupráce při kolaudaci stavby ,zpracování zastavovacích plánů, projektů infrastruktury - komunikace, vodovod, kanalizace, plynovody, elektrorozvody, kabelovody, veřejné osvětlení, územní plány, regulační plány a územní studie ve spolupráci s autorizovaným architektem
www.jelinekprojekt.cz


Legrand s.r.o.

Společnost Legrand je světový specialista ve výrobě produktů a systémů pro elektrické instalace a datové rozvody pro residenční, komerční a průmyslovou sféru.
Společnost Legrand je zastoupena ve více než 180 zemích světa, kde ji zastupuje 70 poboček a s celkovým počtem 31 000 zaměstnanců patří mezi největší společnosti v oblasti elektrotechniky. Mezi největší hráče v této oblasti ji řadí také obrat, který dosáhl v roce 2010 3,891 mld Eur, nárůst k 2009 o 8,7%.

Naše společnost nabízí celé portfolio z produkce zásuvek a vypínačů této značky LEGRAND i značky BTICINO
www.vypinacezasuvky.cz


Skupina ABB

Skupina ABB má široký záběr v oblasti elektroinstalací. Je dodavatelem inteligentních systémů KNX a EGO-N, ale také vysoce kvalitních prvků elektroinstalací zejména zásuvek a vypínačů. V nabídce Comar spol. s r.o. je celá paleta těchto prvků.
www.abb.cz/elektropraga

Téma měsíce