ComArr - Computer Arrangements

ComArr - Computer Arrangements


Firma ComArr (Computer Arrangements) byla založena počátkem roku 1991. U zrodu firmy stáli odborníci v oboru výpočetní techniky, kteří za sebou měli účast na rozsáhlých projektech vývoje hardware (náročné mikroprocesorové aplikace, např. část zařízení do družice určené k pozorování Haleyovy komety), systémového software (operační systémy počítačů, překladače programovacích jazyků) a aplikačního software (např. systém řízení hotelů). Jediným a velmi cenným počátečním kapitálem byly technické znalosti a zkušenosti zakládajících členů společnosti. Od počátků, kdy se firma zabývala výhradně dodávkami technických a programových řešení, se naše aktivity postupně rozšířily i na obchodní činnost v oblasti výpočetní techniky, doplňovanou kvalitní technickou podporou.

V současné době má firma 45 stálých zaměstnanců. Disponuje kvalitním technickým a odborným potenciálem, sídlí ve vlastním komplexu objektů v okrajové části Pardubic. K prostorám firmy je jednoduchý příjezd a je k dispozici bezproblémové parkování.

Firma disponuje řadou certifikací, pro realizaci inteligentní elektroinstalace:certifikátcertifikátcertifikátcertifikátcertifikátcertifikátcertifikátcertifikátcertifikátcertifikátcertifikátcertifikátcertifikátcertifikátcertifikátcertifikátcertifikátcertifikátcertifikátcertifikátcertifikátcertifikátcertifikátcertifikátcertifikátcertifikátcertifikátcertifikátcertifikátcertifikátcertifikátcertifikátcertifikátcertifikátcertifikátcertifikátcertifikátcertifikát
Téma měsíce